bonusy-w-zakladach

Bonusy w zakładach bukmacherskich

Czy warto korzystać z bonusów bukmacherskich? Jak korzystać z bonusów bukmacherskich. Opis bonusów powitalnych, regulamin obrotu bonusem. Kiedy można skorzystać z bonusu?

Ze świecą szukać takiego typera, który obstawia zakłady bukmacherskie i który obojętnie przeszedłby obok bonusów czy promocji. Z prostej przyczyny – firmy bukmacherskie przekazują swoim klientom dodatkowe pieniądze na grę i zawsze zwiększa to nasze szanse na wygraną. Początkujący typerzy bonus otrzymany od bukmachera mogą przeznaczyć na poznanie oferty firmy i poznania jego mocnych i słabych stron, a przede wszystkim w przetestowaniu czy naprawdę chcą dalej brnąć w bukmacherkę. Najważniejsze jest to, że w dużo mniejszym stopniu ryzykujemy swoimi środkami. Ci dużo bardziej doświadczeni i zaznajomieni z tajnikami gry bukmacherskiej często bonus wykorzystują do bardzo ofensywnej gry, która przy mniejszym niż zwykle ryzyku może gwarantować naprawdę bardzo wysokie wygrane.

Zakłady bukmacherskie – bonusy na start


Bonusy i inne promocje to nie są standardowe oferty. Tak naprawdę każdy bukmacher dostosowuje prezenty do swojej polityki marketingowej, a dostępne są z reguły tylko za pośrednictwem internetu. Promocje mogą bardzo często się zmieniać i trzeba je na bieżąco śledzić na stronie bukmachera. Jednak nie martwmy się na zapas. Gwarantujemy, że każdy legalnie działający bukmacher w Polsce swoją ofertę bonusową bardzo dobrze wyeksponuje. Co prawda nie ma dwóch takich samych bonusów w dwóch różnych firmach bukmacherskich, ale są pewne ogólne zasady. Niemal każdy bukmacher zaproponuje swoim nowym klientom tzw. bonus powitalny i jest on proporcjonalny do naszej pierwszej wpłaty na konto bukmachera. Z reguły bukmacher przesyła nam w formie bonusu co najmniej tyle ile sami wpłacimy, czyli np. 100 zł pierwszej wpłaty to 100 zł na dodatkowym saldzie bonusowym. Są jednak przypadki, że gracze mogą liczyć na 150 % czy nawet 200 % pierwszej wpłaty. Niektórzy bukmacherzy w ramach bonusu powitalnego stosują jednak też bardziej skomplikowane formy np. specjalne podwyższenie kursów (a mnożniki zależne są od pierwszej wpłaty).

Zakłady bukmacherskie – obrót bonusem


Dostaliśmy już pieniądze od bukmachera i od razu je wypłacamy i przeznaczamy na inne rozrywki? Nie będzie tak łatwo. Żeby bonus nam nie przepadł musimy go obrócić. Czas obrotu jest regulowany bardzo różnie. Z reguły waha się od 30 do 90 dni. Jednak na czym polega ten obrót? To też zależy od bukmachera. Możliwości jest kilka np. obrót tylko bonusem, bonusem i pierwszą wpłatą czy najpierw pierwszą wpłatą, a dopiero potem przyznanym bonusem. O co dokładnie chodzi? Jeśli wpłaciliśmy wspomniane 100 zł i dostaliśmy drugie 100 zł od bukmachera w ramach bonusu, a bukmacher wymaga np. czterokrotnego obrotu bonusem i pierwszym depozytem to znaczy, że musimy zagrać zakłady bukmacherskie za 800 zł. Dopiero wtedy wszystkie nasze środki będziemy mogli przelać na swoje konto bankowe.

Zakłady bukmacherskie – bonus a minimalne kursy

 

Jednak to nie jedyny warunek. Najczęściej bukmacherzy wymagają, żeby kupon, który obracamy miał określony kurs. Co do zasady jest on wyższy od 2,00. Na takim kuponie najczęściej nie możemy stawiać kuponów singlowych. które dają nam największe szanse na wygraną. Z reguły musi to być kupon akumulowany z minimum trzema zdarzeniami. Kolejna uwaga. Minimalny kurs jednego zdarzenia najczęściej nie może być niższy niż 1,30. Dla gracza oznacza to jedno: bardzo wyraźne ograniczenie szans na wygraną i na ostateczne wypłacenie jakiegoś zysku z bonusu powitalnego. Co nie oznacza, że jest to w ogóle niemożliwe. Rozsądne podejście do bonusu powitalnego może dać typerom naprawdę ciekawą szansę na zbudowanie solidnego budżetu na dalszą „pobonusową” grę.
Zakłady bukmacherskie – bonusy bez depozytu
Na bonusach powitalnych świat się nie kończy. Bukmacherzy proponują również bonusy „bez depozytu”, a to oznacza, że nie musimy wpłacać środków, żeby taki darmowy zakład bukmacherski dostać. Freebet, bo to inna nazwa bonusu bez depozytu, przyznawany jest bardzo często przy okazji bonusu powitalnego, ale też przy wielu innych okolicznościach np. ważnych wydarzeniach sportowych. Nie mamy co liczyć, że bukmacher przeleje nam wielką kwotę na saldo bonusowe. Z reguły jest to nie więcej niż 20 zł. Zazwyczaj musimy postawić to na jeden zakład bukmacherski, a przyznaną kwotę obrócić podobnie jak bonus powitalny. Dużym plusem takiego darmowego zakładu jest możliwość postawienia bardzo trudnego kuponu (z potencjalnie dużą wygraną) nie ryzykując kompletnie niczym.


Zakłady bukmacherskie – inne promocje


Bukmacherzy próbują utrzymać klientów przy sobie, więc bardzo często używają jeszcze innych zabiegów. Programy lojalnościowe, loterie czy Happy Hours, które polegają na tym, że bukmacher podwyższa kursy np. o wysokość podatku, to bardzo częste praktyki. Bukmacherzy obniżają również czasowo swoje marże, żeby zachęcić graczy ciekawymi kursami na pojedyncze spotkania.
Oczywiście jak to z promocjami bywa – są one środkiem do celu, a tym celem jest to, żeby każdy gracz wpłacił jak najwięcej pieniędzy na konto bukmachera i zagrał jak najwięcej (najlepiej nie trafionych) kuponów. Musimy o tym pamiętać korzystając z każdego bonusa, bo zgodę na jego otrzymanie wyrażamy każdorazowo, a w wypadku bonusa powitalnego – tylko raz podczas procedury rejestracji.

Tagi: Brak tagów

Comments are closed.