rejestracja-u-bukmachera

Zakłady bukmacherskie – rejestracja

Rejestracja krok po kroku. Dlaczego trzeba się rejestrować na portalach bukmacherskich? Jakie korzyści niesie za sobą rejestracja na portalach bukmacherskich? Transmisje ze spotkań piłkarskich po rejestracji na stronie bukmachera.

Zakłady bukmacherskie w internecie to najprostszy sposób, żeby obstawiać mecze piłkarskie oraz spotkania w innych dyscyplinach sportowych. Bukmacherzy w różny sposób ułatwiają swoim klientom zadanie. Nie ma się jednak co dziwić, bo dla nich każdy postawiony kupon to szansa na zysk. Dlatego portale firm bukmacherskich są coraz bardziej rozbudowane i posiadają wiele narzędzi, które pomagają graczom obstawiać mecze. Są to np. statystyki czy przeprowadzane przez ekspertów analizy najważniejszych wydarzeń. Oprócz szeregu informacji niektórzy bukmacherzy przeprowadzają transmisję spotkań. W Polsce wśród legalnych bukmacherów taką funkcję proponuje m.in. STS, Forbet czy Fortuna. Bukmacherzy wykupują specjalne licencje i transmitują mecze zarówno za pośrednictwem swoich stron internetowych jak i aplikacji mobilnych. Z reguły transmisje można oglądać tylko na niewielkiej części ekranu, a zdecydowanie rzadziej możemy skorzystać z trybu „pełnego ekranu”. Co pokazują bukmacherzy w ramach transmisji? Przekrój jest naprawdę spory. Mogą to być mecze topowych lig piłkarskich, koszykarskich czy hokejowych (z NBA i NHL włącznie). Jednak bardzo często bukmacherzy pokazują także spotkania teoretycznie mniej atrakcyjnych lig czy rozgrywek. Nie może też zabraknąć transmisji z żużla czy tenisa.


Zakłady bukmacherskie – rejestracja


Warunki? Każdy bukmacher ustala je w swoim regulaminie. Najczęściej transmisję są „za darmo”, czyli gracze nie muszą płacić dodatkowo za możliwość oglądania interesującego ich spotkania. Natomiast, żeby uruchomić transmisję muszą mieć aktywne konto i czasami pewną kwotę pieniędzy na saldzie bukmacherskim. Czasami jest to grosz, czasami złotówka, ale z reguły nie więcej. Dlatego podstawą jest to, żeby zarejestrować konto na stronie bukmachera, bo jak widać aktywne konto służy nie tylko do obstawiania spotkań z oferty bukmachera, ale także do taniego i dość komfortowego (szczególnie na ekranach smartfonów) oglądania najciekawszych wydarzeń sportowych. Proces rejestracji nie jest trudny, ale musimy liczyć się z tym, że pełna aktywacja naszego konta zajmie ok. kwadransa, choć czasami może się to nieco opóźnić. Firmy bukmacherskie muszą stosować się do ustawy hazardowej i zebrać wiele danych od swoich klientów. Ministerstwo Finansów, które odpowiada za aspekt legislacyjny ustaw związanych z hazardem i zakładami bukmacherskimi, przekonuje iż dane muszą być zbierane m.in. dlatego, żeby zapobiegać praniu tzw. brudnych pieniędzy i w celu ograniczania działalności przestępczej wokół zakładów bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie – co musimy podać bukmacherowi?

Rejestrację rozpoczynamy wchodząc na stronę bukmachera i klikając w baner „załóż konto” (lub równoznaczny”. Każdy bukmacher przygotowuje, krótki formularz, który musimy wypełnić informacjami osobistymi. Co ważne, muszą to być dane prawdziwe, bo będą one podlegały później kontroli – bukmachera i na wyraźne żądanie instytucji państwowych również urzędników np. fiskusa. Przede wszystkim każdy, który chce zawierać zakłady bukmacherskie (i jak wspominaliśmy na stronach niektórych bukmacherów oglądać transmisje sportowe) musi podać swoje imię i nazwisko. Bukmacherzy wymagają także numeru PESEL, a także numeru seryjnego dowodu tożsamości(może być to zarówno dowód osobisty jak i paszport). Bardzo ważny jest punkt z numerem konta bankowego. Musi być to rachunek, którego właścicielem jest gracz, który zakłada konto, a środki z wygranych będą przelewane tylko i wyłącznie na konto podane przy rejestracji (procedura zmiany jest dość skomplikowana i lepiej jej unikać). Część bukmacherów wymaga również podania adresu zamieszkania.
Gracz musi wyrazić także szereg zgód i choć nie wszystkie zgody marketingowe są wymagane, to jeśli chcemy skorzystać z bonusów czy innych promocji, które oferuje bukmacher z reguły i na nie musimy wyrazić zgodę. Ważne jest też oświadczenie o pełnoletniości i to, że nasze środki pochodzą z legalnych źródeł, a na koniec (jeśli chodzi o oświadczenia i zgody) jeszcze musimy potwierdzić to, że nasze dane są prawdziwe.
Teraz dochodzimy do najważniejszego punktu. Weryfikacji naszych danych przez bukmachera. Aby ją „przejść” należy wgrać na stronę bukmachera skany dowodu tożsamości. Mogą być także odpowiedniej wielkości i dobrej jakości zdjęcia dokumentów (zarówno awers i rewers), które możemy wykonać niemal każdym telefonem. Po wgraniu plików do systemu bukmacher niemal natychmiast przystępuje do weryfikacji. Sprawdzi dane z dowodu tożsamości oraz zweryfikuje nas na podstawie numeru konta bankowego. Jeśli wszystko będzie w porządku klient bukmachera może w pełni korzystać ze strony internetowej. W tym z obstawiania zakładów bukmacherskich oraz oglądania relacji sportowych. Jeśli wystąpi jakiś problem bukmacher niezwłocznie się z nami skontaktuje i np. poprosi o wgranie zdjęcia jeszcze raz albo poprosi o korektę w przekazanych danych. Całą procedurę można przejść zarówno na stronie internetowej bukmachera na urządzenia stacjonarne, ale też dzięki aplikacjom mobilnym czy portalom danego bukmachera na przeglądarki internetowe na tablety czy smartfony.

Tagi: Brak tagów

Comments are closed.